17-jesienna_impreza_na_orientacje.jpg

Gryfiński rajd terenowy to cykliczne wydarzenie o charakterze rekreacyjno-turystycznym. Każdego roku w okresie jesiennym może wziąć w nim udział każdy, kto posiada nawet podstawowe umiejętności z czytania mapy i chce szkolić swoje zdolności we właściwej orientacji w terenie.

Jako jeden z największych pracodawców w regionie, aktywnie uczestniczymy w życiu naszej lokalnej społeczności. Spółka PGE GiEK, do której należy Elektrownia Dolna Odra, od lat promuje aktywność sportową dzieci i młodzieży, szczególnie na świeżym powietrzu, dlatego nie mogło nas zabraknąć przy organizacji „17 Imprezy na Orientację” w Gryfinie – podkreśla Sylwester Chruszcz, dyrektor Elektrowni Dolna Odra.

Uczestnicy „17 Imprezy Na Orientację” startują w rajdzie w różnych kategoriach wiekowych i rywalizują o to, kto w jak najkrótszym czasie odnajdzie wszystkie punkty kontrolne i dotrze do mety. Trasa rajdu okazała się dużym wyzwaniem, mimo iż dla każdej kategorii wiekowej była zróżnicowana pod względem poziomu trudności.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz wyniki rajdu dostępne są na stronie internetowej Gryfińskiego Domu Kultury.

zedolnaodra_site